• Walentynki

• W romantycznej atmosferze, wśród serduszek, rozdaliśmy 9 lutego kartki walentynkowe. Nagrodziliśmy też laureatów szkolnego konkursu "Piernik pełen miłości". W serdecznej atmosferze spędziliśmy miłe chwile.

• Przekaż nam 1,5% podatku

• W tym roku po raz pierwszy zachęcamy wszystkich do przekazania 1,5% podatku na subkonto Szkoły Podstawowej im. ks. Jana Twardowskiego w Czachówku. Środki zebrane na subkoncie będą przeznaczane na wszelkie cele sportowe: treningi, wyjazdy, obozy, nagrody oraz na wspieranie rozwoju placówki oraz zainteresowań uczniów.

• Gramy z Wielką Orkiestrą Światecznej Pomocy

• SIEMA!

My również dorzucamy naszą cegiełkę dla WOŚP. Nasi wolontariusze dzielnie pracowali przez ostatnie dni, aby pobić zeszłoroczny wynik zbiórki i się udało. Serdecznie dziękujemy wszystkim za wsparcie . Dziękujemy również naszym dzielnym chłopakom z klasy VIII, którzy zbierali dzisiaj pieniążki z WOŚP i udało im się zebrać sporą sumę. Razem, możemy zrobić dużo dobrego dla innych, dlatego będziemy grali z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy do końca świata i jeden dzień dłużej .

• MISTRZOWIE ENERGII

• Nasza szkoła bierze udział w konkursie „Mistrzowie Energii” organizowanym w ramach programu Ogólnopolska Sieć Edukacyjna (OSE). Konkurs jest częścią kampanii „Mistrzowie Energii” organizowanej przez Fundację Czyste Powietrze wspieranej przez Państwowy Instytut Badawczy NASK. Celem konkursu jest m.in. promowanie zdrowych nawyków cyfrowych a także zwiększenie wiedzy uczniów i nauczycieli na temat znaczenia oszczędzania energii, sposobów realizacji tego działania oraz związanych z tym korzyści. Poniżej przedstawiamy prace naszych uczniów dotyczące oszczędzania energii i korzyści z tego płynących

#MistrzowieEnergii

#MistrzowieEnegiiChallenga

#MistrzowieEnergiiOSE

#OSE

• Kochana Babciu!

Kochany Dziadku!

z okazji zbliżającego się Waszego święta, wnuczęta przygotowały dla Was kilka niespodzianek.