• Pomoce potrzebne do klasy I

• Pomoce potrzebne do klasy 1 w roku szkolnym 2024/2025

W plecaku dzieci będą codziennie ze sobą przynosić:

- drugie śniadanie, picie,

- chusteczki higieniczne,

- piórnik, a w nim: ołówek, temperówka, gumka do ścierania, klej, nożyczki, kredki, flamastry.

W klasie dzieci zostawią:

- papier do ksero,

- bloki kolorowe techniczne (duży i mały),

- bloki białe techniczne (duży i mały),

- papier kolorowy,

- farby plakatowe i akwarelowe,

- plastelina,

- pędzle (gruby i cienki),

- naczynie na wodę,

- ręczniki jednorazowe,

- mydło w płynie,

- chusteczki higieniczne(w pudełku 100 sztuk),

- serwetki śniadaniowe,

- teczka na prace plastyczne, kartkówki,

- strój sportowy (biała koszulka i spodenki),

Proszę, aby wszystkie przybory i pomoce były podpisane.

• Półkolonie w naszej szkole

• Drodzy Uczniowie i Rodzice,

Z radością informujemy, że nasze szkolne półkolonie dobiegły końca, a ostatni dzień był pełen emocji i wspaniałych wspomnień.

Na zakończenie półkolonii odbyło się uroczyste podsumowanie oraz rozdanie nagród. Był to dzień pełen sportowych zmagań, tanecznych rytmów i mnóstwa konkursów z nagrodami!

Podczas ostatniego dnia półkolonii mieliśmy okazję brać udział w różnorodnych konkursach:

Sportowych

Tanecznych

Logicznych

Zespołowych

Plastycznych

Każdy z uczestników miał okazję wykazać się swoimi umiejętnościami i pasjami, a także spędzić czas w gronie przyjaciół.

Ponadto, wspólnie tworzyliśmy plany na kolejne półkolonie, które już teraz zapowiadają się równie ekscytująco!

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za wspaniałą zabawę, a rodzicom za wsparcie i zaufanie. Do zobaczenia na kolejnych półkoloniach!

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z naszych dwutygodniowych półkolonii.

#Półkolonie2024 #ZakończeniePółkolonii #Szkoła #Wakacje #Zabawa #Konkursy #PlanyNaPrzyszłość

• Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2023/2024

• Drodzy Uczniowie, Rodzice i Nauczyciele,

Z radością informujemy, że wczoraj odbyła się uroczystość zakończenia roku szkolnego 2023/24. Była to doniosła chwila pełna wzruszeń i wspomnień.

Pani Dyrektor Anna Giernacka pięknie podsumowała cały rok, dziękując wszystkim za ciężką pracę i zaangażowanie. Szczególne pożegnanie przygotowano dla naszych ósmoklasistów, którzy z humorem i wzruszeniem zamknęli ten ważny etap w swoim życiu. Klasa ósma, wspólnie z kolegami z klasy siódmej, wystawiła zabawny skecz dotyczący codzienności w szkole, który dostarczył nam wielu śmiesznych momentów.

Wychowawczyni klasy ósmej, Jolanta Załuska, w swoim przemówieniu podsumowała partnerskie relacje ze swoimi uczniami, co dodało uroczystości jeszcze więcej wzruszeń i podziękowań. Kilkoro ósmoklasistów zostało również nagrodzonych za sumienną pracę w Samorządzie Uczniowskim.

Nie zabrakło również podziękowań dla aktywnych rodziców, którzy wspierali nas przez cały rok. Wręczono również listy gratulacyjne dla rodziców i nagrody książkowe dla uczniów, którzy osiągnęli najwyższe wyniki w nauce.

Podsumowaliśmy także całoroczny konkurs na "Super Klasę". Najlepsi okazali się szóstoklasiści! Gratulujemy!

Dziękujemy wszystkim za ten wyjątkowy rok pełen nauki, współpracy i wzruszeń. Życzymy udanych i przede wszystkim bezpiecznych wakacji!

Do zobaczenia we wrześniu!

#ZakończenieRokuSzkolnego #Podsumowanie #SuperKlasa #Wakacje2024 #Szkoła

• Pasowanie Pierwszoklasistów

• Moja szkoła, jak tu cudnie, gdzie jest taki drugi raj....

17 października odbyło się uroczyste pasowanie na ucznia. W szeregi naszych uczniów wstąpili pierwszoklasiści. Dzieci przygotowały program artystyczny, by z wierszem i piosenką na ustach dołączyć do szkolnej społeczności. Następnie Pani Dyrektor, Anna Giernacka, pasowała każdego pierwszaka na ucznia naszej szkoły. Pierwszakom życzymy powodzenia, wytrwałości oraz sukcesów w zdobywaniu wiedzy i nowych umiejętności