• Zabawa choinkowa

• Szanowni Rodzice,

Z głębi serca pragniemy skierować do Was najserdeczniejsze podziękowania za wspaniałą organizację Dyskoteki Choinkowej i przepysznego poczęstunku, który uświetnił tę wyjątkową chwilę.

Wasza zaangażowana praca i poświęcenie sprawiły, że nasza szkolna impreza była niezapomniana. Atmosfera radości, śmiechu i wspólnego tańca sprawiła, że zarówno dzieci, jak i dorośli mogli cieszyć się magicznym klimatem karnawału.

Dziękujemy Wam za każdy drobiazg, od przepięknej dekoracji po doskonale dobraną muzykę. Wasza inicjatywa stworzenia tego wyjątkowego wydarzenia wpłynęła pozytywnie na wszystkich uczestników, tworząc niezapomniane wspomnienia.

A te pyszne przekąski i napoje! Nie sposób było przejść obojętnie obok tego stołu pełnego smakołyków. Dziękujemy za Wasze umiejętności kulinarno-organizacyjne, które sprawiły, że chwila degustacji stała się prawdziwą ucztą dla podniebienia.

Wasze wsparcie pokazuje, jak ważne jest dla nas wspólne budowanie atmosfery szkolnej wspólnoty. Dziękujemy za Waszą bezinteresowną pracę, zaangażowanie i wkład w udane świętowanie.

Mamy nadzieję, że ta wspólna inicjatywa to dopiero początek wielu takich wspaniałych chwil, jakie nam razem uda się stworzyć. Jeszcze raz serdecznie dziękujemy.

Dyrektor, nauczyciele, uczniowie