• Pierwszy Dzień Wiosny

• Obchody Dnia Wiosny w naszej szkole były niezwykle udane i pełne radości. Rozpoczęły się od uroczystego przedstawienia, podczas którego uczniowie prezentowali różnorodne scenki związane z przyjściem wiosny. Wszyscy śpiewaliśmy wiosenne przeboje, które dodatkowo wprowadziły nas w atmosferę tej pięknej pory roku. Kolejnym punktem programu był klasowy pokaz wiosennej mody, który wzbudzałł wiele zachwytów, uśmiechów i pozytywnych reakcji. Nie mogło zabraknąć także wyborów Miss Wiosny 2024, gdzie uczniowie mogli głosować na swoje ulubione kandydatki. Pogoda nam dzisiaj wyjątkowo sprzyjała, więc wesoło maszerowaliśmy ulicami Czachówku z Marzanną, śpiewając piosenki wiosenne i rozpowszechniając radość. Na zakończenie obchodów spotkaliśmy się przy ognisku, gdzie delektowaliśmy się pysznymi kiełbaskami i kontynuowaliśmy dobrą zabawę. To był naprawdę niezapomniany dzień, który sprawił, że wszystkim chciało się żyć .