• Laboratorium Przyszłości - nasze początki

• Nasze działania w ramach #LaboratoriumPrzyszłości rozpoczęły się już w roku szkolnym 2021/2022. Pracujemy prężnie wykorzystują zakupiony dzięki udziałowi w programie sprzęt. Dzisiejszy dzień okazał się być tym szczególnym, ponieważ po raz pierwszy działaliśmy z drukarką 3D, której zakup od początku wzbudzał ogromne zainteresowanie. Pierwszy druk wyszedł perfekcyjnie, więc zaczniemy niebawem tworzyć własne projekty. Dzięki wyposażeniu zakupionemu w ramach programu, starsi uczniowie poznawali dzisiaj budowę mikroskopu i przygotowywali preparaty mikroskopowe. W dniu dzisiejszym uczniowie kl.2 rozmawiali o ziemniakach i potrawach przygotowywanych z ziemniaków. Do ich obierania również wykorzystali zakupiony w ramach programu Termomix. Dzieci miały okazję poznać różne odmiany ziemniaków. Były zaskoczone czerwoną odmianą Red Scarlet , która bardzo im smakowała.

#LaboratoriumPrzyszłości

#centrumGovTech